0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дијамант Сликарство комплет Црвени плодови од Афион Цвет DIY 5D Дијамант Уметнички Колекции за Возрасни Целосна Вежба Кристал Кристал Везови Крстот Бод Платно за До?

Дијамант Сликарство комплет Црвени плодови од Афион Цвет DIY 5D Дијамант Уметнички Колекции за Возрасни Целосна

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

Тоа е лесно за некој без знаење на цртеж за да ги исполни класичен уметнички дела. Според соодветните боја код стап дијамант кон соодветните платно. Соодветниот симбол табела,се Најде на дијаманти што сакате да го залепите.Па уживајте прави тоа!. Ако се држиме дијамант на погрешна областа на сликарството, отстранете ја дијамант со помош на пинцета. На сликата во рамката НЕ е вклучена.Тоа е исто така една од најпопуларните DIY оркестарот сега.Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.Место на истата дијаманти во послужавник. 【100% ЗАДОВОЛНИ】Ние додадете повеќе од 30% дијаманти на секој дијамант сликарство, така што немате грижи за дијамант недостатоци.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

За стоката

Слична стока во категоријата