0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Формирање Допрете Дното, TiCN, 5/16-18, H6

Формирање Допрете Дното, TiCN, 5/16-18, H6

DEN 2508.48
Това е достапна

Износот

На дното формирање допрете го може да достигне до дното на слепи дупка за да се намали теми.VC-10 супстрат материјал.Титаниум јаглерод нитрид (Ti CN) слој подмачкува супстрат за висока температура стабилност и нуди подобра отпорност на триење од Калај слој.Тема формирање допрете го, на дното, стил : високи перформанси, материјал : VC-10, заврши : Ti CN, големина 5/16", на теренот : 18, тема : NC/unc завршетоци со, на теренот дијаметар граници : H6, стандард проекција, месо тело со дијаметар : 0.318", за употреба со алуминиум, низок до висок јаглероден челик, умре од не ' рѓосувачки челик и челик, ANSI стандардите : 14050. Кобалт и прав метал тема формирање чешмите се создаде силна теми без создавање на чипови.За формирање внатрешни теми.За користење со алуминиум, како и јаглерод, од легиран, умре, и нерѓосувачки челици.

За стоката

Слична стока во категоријата