0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Macpaul Професионални Keratin (1 Л)

Macpaul Професионални Keratin (1 Л)

DEN 959.76
Това е достапна

Износот

Keratin За Коса, Straighteners.Употреба : се Стручни ЗА Топлинска активира волумен редуктор кој постепено straightens косата за многу подолго.Со поправка на акција и косата cuticle запечатување.Превентивни мерки против губење на исчезнува и yellowing. АКТИВНИ СОСТОЈКИ Macpauls Професионални Keratin содржи ексклузивни технологија која ги комбинира комбинација на аминокиселини е со сјај и хидратација агенти.КАКО ТОА ФУНКЦИОНИРА Во мешавина од други молекули и топлината на станот железо се одговорни за одредување на активни состојки во косата.Тоа realigns на кутикулите, со што на косата мазна одразена светлина и сјај.ПРИДОБИВКИТЕ Еден-чекор производ, кој нуди до три различни во салон услуги.Ја спречува yellowing и исчезнува од косата. 100% Формалдехид-слободни.Лесно да се примени.Непобедлива сјај.Резултатите траат од еден до шест месеци, во зависност од услугата.Висока профитабилност.Овој чекор-по-чекор ќе водич на hairstylist да се нудат три различни во салон услуги : ДИРЕКТНО Процес кој realign на обврзници во вашата коса вратило повеќе трајно.Продолжен апликација време и топлина се применат за да се реструктуира на обврзници.Резултатите траат од 3 до 6 месеци.Тоа го намалува до 4 нивоа на навивам за намалување на. МАЗНЕЊЕ Повеќето луѓе сакаат природен заврши без својата коса бара pin права.Привремен третман, кои не се заклучи на вашата коса во права позиција.Резултатите траат од 1 до 3 месеци.Тоа го намалува до 3 нивоа на навивам за намалување на.FRIZZ НАМАЛУВАЊЕ се Намалува до 2 степени на кадрици, паметен решение за оштетени, жилав коса и намалување на frizz.Резултати трае еден месец.

За стоката

Слична стока во категоријата