0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tacwise 1012 2.1 x 50mm Поцинкуван Прстен Серпентина Нокти (1400 Парчиња)

Tacwise 1012 2.1 x 50mm Поцинкуван Прстен Серпентина Нокти (1400 Парчиња)

DEN 2276.64
Това е достапна

Износот

360 жица средено нокти во секое калем, секој ноктите се 2.1 mm во дијаметар.Идеален за употреба во Tacwise DCN50 LHH и FCN65 V серпентина nailers и сите други големи бренд серпентина nailer со конусна списание.Совршен за фрли и градина градење на собранието/платформа.Погоден за Bostitch, Makita конусна серпентина nailers како и други популарни конусна врвот серпентина nailers брендови.Опис На Производот Tacwise Конусна Серпентина Ноктите.Популарната за палети изградба, мечување, дрво работа и студ работа.Може да се користи само во конусна серпентина помине списанија.Овие серпентина ноктите одговара на Tacwise DCN50 LHH ( Код B00 KL9 FM4 E), FCN50 LHH ( Код : B00 KL9 FLZY) и FCN6 Сет Содржи : 1400 x Tacwise 2.1/50mm Galvanised Прстен Серпентина Ноктите.

За стоката

Слична стока во категоријата