0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468500602 за AEG & Atlas Copco Powertools - 0.25x0.25x0.45 - 6.35x6.35x11.5мм - Со автоматско стоп - го Заменува оригинални делови 012510

Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468500602 за AEG & Atlas Copco Powertools - 0.25x0.25x0.45 - 6.35x6.35x11.5мм

DEN 382.80
Това е достапна

Износот

Содржина : Две јаглерод четки со автоматски се запре и пролет - Димензии : 0.25x0.25x0.45" - 6.35x6.35x11.5мм.Го замени и јаглерод четки во исто време.Замена на јаглерод четки - Тие да траат многу подолго од оригиналите, бидејќи ова е нашата основна дејност.Нема песна & Трага - Нарачки се дадени од страна на обичните пост.Поевтино за вас, но без Песна & Трага.Пакетот се вклопува преку letterbox - Вие не треба да се чека за испорака.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки.Имаме околу 50.000 јаглерод четки во парк, и една работилница за сопствени јаглерод четки.Сет од две Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468500602 за AEG & Atlas Copco Powertools - 0.25x0.25x0.45" - 6.35x6.35x11.5мм - Со Автоматско Запре и Пролет - го Заменува оригинални делови 012510 - Прилагодени за овие powertools : 342185342241342256342269342287342664343883344667344675347138347143347147347160347953349138353517359861 B450 BE10 RL-NBE8 RD10 D10 NPHE16 RLNPHLE20 RSB2-10 SB2-13 SB2-400 NSB2-500 SB2-550 SB6500 RSBE10 RL-N SBE13 RL-N SBE2400 NSBE380 RSBE400 R SBE401 R SBE450 R SBE480 R SBE5/13 SBE500 RTSBE550 R SBE550 RT SCE2500 SCE4000 SCR1 E1 SCR2 E1 TC18 E1 TC25 E1 TCE1800 USB380 EUSB520 EReplace и јаглерод четки : Ние ви препорачуваме да го замени и јаглерод четки во исто време.Автоматски стоп : Ислужени јаглерод четки, автоматски се исклучени.Ова ја штити вашата алатка од непотребни носат.Испорака : Пакет се вклопува преку писмо кутија - Нема потреба да чекате за тоа.Квалитет и издржливост : Дизајнирани да траат многу подолго од оригиналот јаглерод четки.Во потрага за нешто повеќе специфични?Со некои 50,000 делови во акции, што може да биде во можност да им помогне на вас.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки!.

За стоката

Слична стока во категоријата