0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QYER рачно изработени Уметност Latch Кука за Полнење, DIY Возрасни Недовршени Latch Кука Килим Кит, Печатење во Боја Шема Килим Одлуки за Полнење, Погоден за DIY Ентузијасти, ?

QYER рачно изработени Уметност Latch Кука за Полнење, DIY Возрасни Недовршени Latch Кука Килим Кит, Печатење во

DEN 852.00
Това е достапна

Износот

Изработени од акрилни влакна : Latch кука за полнење е направен од високо-квалитет на доградба на акрилни влакна, дебела не се лизга сендвич ткаенина мрежа, и завиткани со webbing, силни и издржливи.Latch кука колекции имаат многу детални дизајни и висок квалитет на тепих предиво да се направи crocheting лесно.Светла боја на тепихот.Содржи сè : latch кука колекции за возрасни се лесно да се научат.Latch кука платно вклучува капчиња кука, прирачник, сендвич ткива и снопови на пред-намалување на везови теми.Можете да ги следите инструкциите.Воз способност за учење на децата или возрасните и го направи животот полн со забава.Мулти-цел : Овој килим правејќи колекции latch кука е многу погодна за декорација на вашиот дом.Тоа е еден вид на руг кои можат да се користат насекаде во вашиот дом.Тоа може да се користи како doormat, област тепих, тепих мат, комфорт мат или домашно милениче тепих, итн.Тоа е исто така добар избор за домашна декорација.Одличен подарок : Ова е совршена семејство проект кој може да биде рачно изработена со вашите деца (7-12 години), што килим правејќи колекции за продлабочување на меѓусебната чувства.Можете да го користите како роденденски подарок или Божиќ подарок за вашиот омилен човек.Service : Ако имате било какви прашања во врска latch кука килим колекции за возрасни, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви даде задоволителен одговор на прашањата покренати од страна на руг правејќи колекции за почетници.Answer : ___________________________ Note : Latch кука килим колекции не се погодни за деца под 4 години.

За стоката

Слична стока во категоријата