0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KEO Мелничката 80501 Slitting Видов, Директно Страна на Забот,ПЛАНИНАТА Стил, 1/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 48 Заби, 7 Сечење Дијаметар, ХСС, TiCN Слој, Стандард Намали

KEO Мелничката 80501 Slitting Видов, Директно Страна на Забот,ПЛАНИНАТА Стил, 1/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 48

DEN 13107.60
Това е достапна

Износот

Одличен за Slotting и Слегување.Целосно Земјата Површини.Се препорачува за Тенки Ѕидови Делови.Земја на потекло : сад.KEO Мелење Секачи е признат лидер на пазарот во САД за мелење секачи.Ние ги користиме на највисоко контрола на квалитет стандарди за производство мелење секачи.ХСС Slitting Видов - Директно Страна на Забот.

За стоката

Слична стока во категоријата