0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Дијамант Стрелаштво Бесконечна 305 Соединение Поклон - Теал Корени - 70 кг, Десна Рака

Дијамант Стрелаштво Бесконечна 305 Соединение Поклон - Теал Корени - 70 кг, Десна Рака

DEN 1476.00
Това е достапна

Износот

Соединение лак е совршен за лов, целна снимањето, или стрелаштво целна пракса.Доаѓа целосно опремени со Октански лов додатоци како стабилизатор, четка за одмор, и повеќе.Разноврсна и прилагодливи компоненти се направи стрелаштво лак одлично за почетници или искусни стрелци.Мерење само 3.3 lbs, на лов лак доаѓа со прилагодливи нерешено тежина до 70 кг.Дијамант Стрелаштво лак има прецизност и точност, со лесен и стабилен стој дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата