0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Veizn Став Vidrio Де Espejo Térmico Izquierdo Estilo Oe 23191158 За Стил Лево Топлина Огледало Стакло

Veizn Став Vidrio Де Espejo Térmico Izquierdo Estilo Oe 23191158 За Стил Лево Топлина Огледало Стакло

DEN 182.16
Това е достапна

Износот

Fitment : ве Молиме проверете Fitment на Филтерот за да се види дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.Вклучува : 1 X Страна Огледало Стакло (Лево/ Возачот Страна).Со Ловец Огледало : Не Забавува за Огледала; Одговара Модели Без Загрева Стакло; Професионална Инсталација е Препорачливо; Инсталација Настава НЕ е Вклучена.Дел# : -OEMMG0292,23191158. Состојба : 100% нов во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Го замени Скршен или Испукани Страна Ретровизорите без incurring скапа или тешко цената за замена на целата единица.Направен да точните спецификации, нашите страна ретровизорите вклучуваат задната плоча на планината за вашиот оригинален странични ретровизори рамка.Овие се точно замена за стакло.Направени од Високо-Квалитет Стакло и ABS Plastic Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Пакетот Вклучува едно Парче од Огледало Стакло (Возачот Страна) Pre-Прилог Backplate Месеци Директно на Оригиналната Огледало Housing Quick Инсталација без Модификации Needed Direct Заменува за Скршени Unit Heated Defroster Функција Included Includes : 1 X Страна Огледало Стакло (Лево/ Возачот Страна)Забелешки : Со Ловец Mirror Not Забавува за Mirrors Fits Модели Без Загрева Glass Professional Инсталацијата е Многу Recommended Installation Настава НЕ е Вклучена.

За стоката

Слична стока во категоријата