0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 Тркалаат Washi Лента Симпатична Маскирање Лента Девојка Фото Модел Лента Цртан филм Подарок Завиткување Ленти Бележник Лента Уметност Занает Лента 3 M Washi Лента за DIY

2 Тркалаат Washi Лента Симпатична Маскирање Лента Девојка Фото Модел Лента Цртан филм Подарок Завиткување Ленти

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Користете diy лента за да го персонализирате вашиот сопствен thingswashi лента,diy лента,декоративни маскирање лента,маскирање scrapbooking лента,уметност и занает лента,подарок завиткување ленти,бележник печатење декоративни маскирање лента, девојка фото модел лента,леплива лента.На washi лента поставена исто така, може да бидат напишани со пенкало или фломастер, И лесно може да се раскинат или cut Vivid декоративни модели : на washi лента има симпатична девојка фото модел, Таписерии и шармантна, И обезбедува одличен избор за сите, Додавајќи виталност на вашиот занаети, Прирачници, Подароци, Итн.Почекајте. 2 Тркалаат Washi Лента Симпатична маскирање Лента Девојка Фото Модел Лента Цртан филм Подарок Завиткување Ленти Бележник Лента Уметност Занает Лента 3 m Washi Лента За Diy, Списание, Craft Beautiful подарок лента : стилски девојка фото модел лента што го прави интересен и поставен за вас.Високо-квалитетни материјали : ова селотејп користи традиционално занаетчиство и хартија, Со мека површина и долго-траен боја.Широк спектар на употреба : треба овој дневник декорација лента насекаде, Библијата поезија, Ликовни и diy занаети, Scrapbooks, ги Красат вашата поезија, Прирачници, Фото рамки, Календари, Украси, Подароци пакувања, Декорации, Соба декорација на ѕидовите, Итн.Постојат 2 ролни на лента, И големината е : 35 mm x 3 m.Тоа е лесно да се солза и стап, Има идеални лепливоста, не ја напушти лепак и знаци, И нема да го оштети вашиот ѕидови, Мебел, Кутии, Итн.Живописни декоративни модели : на washi лента има симпатична девојка фото модел, Таписерии и шармантна, И обезбедува одличен избор за сите, Додавајќи виталност на вашиот занаети, Прирачници, Подароци, Итн.На washi лента поставена исто така, може да бидат напишани со пенкало или фломастер, И лесно може да се раскинат или да се намали.Тие сакаат да ги покажат своите уметнички таленти со овој маскирање tape Wide опсег на употреба : треба овој дневник декорација лента насекаде, Библијата поезија, Ликовни и diy занаети, Scrapbooks, ги Красат вашата поезија, Прирачници, Фото рамки, Календари, Украси, Подароци пакувања, Декорации, Соба декорација на ѕидовите, Итн.

За стоката

Слична стока во категоријата