0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Sandvik Coromant R365-063Q22-S15H CoroMill 365 Лице Мелење Машина, Челик, од Десната Страна, 22mm Арбор, 63mm Сечење Дијаметар x 50mm Целокупната Должина, 15 Вметнете Големина, 6 Екстра Близина н?

Sandvik Coromant R365-063Q22-S15H CoroMill 365 Лице Мелење Машина, Челик, од Десната Страна, 22mm Арбор, 63mm Сечење

DEN 16070.16
Това е достапна

Износот

Coromant Capto спојување или Арбор монтирани.Преку coolant дизајн.Десната или левата рака вметнете дизајн.Геометрија и одделение ласерски означени на вметнете за лесна идентификација.Wiper инсерти за подобрување на завршна површина.

За стоката

Слична стока во категоријата