0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ПУМА Жените LVL-ДО Крстот Тренер Патики

ПУМА Жените LVL-ДО Крстот Тренер Патики

DEN 1119.36
Това е достапна

Износот

Гумен ѓон.Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVL-ДО кој нашите LQDCELL обука технологија.Изграден за вас постојано да се изврши во вашата крајна врв.Новиот израмнат midsole карактеристики на извајани LQDCELL пета обезбедување дека израмнат и наредени естетски балансирана со нашите лесни PROFOAM за дополнителни амортизирање во midsole.TPU во петицата обезбедува стабилност за ногата.На outsole дизајн вклучува zoned гума влечење парчиња за поддршка на агилни и високо интензивни движења.Има каде да оди, но до ниво нагоре сè за вашиот висок интензитет на вежбање со сите нови жените LVL-ДО кој нашите LQDCELL обука технологија.Изграден за вас постојано да се изврши во вашата крајна врв.Новиот израмнат midsole карактеристики на извајани LQDCELL пета обезбедување дека израмнат и наредени естетски балансирана со нашите лесни PROFOAM за дополнителни амортизирање во midsole.TPU во петицата обезбедува стабилност за ногата.LVL-UP регенерира обука простор за жени со повеќе женски дизајн јазик во една силуета која е наменета да го издржат било интензивна работа надвор.На outsole дизајн карактеристики zoned гума влечење парчиња за агилност и стабилност движења.

За стоката

Слична стока во категоријата