0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HFSZGZ Цврсто Дрво Чевли Менување на Столче, Складирање на Изметот, Чевли Кабинет, Модерна и Едноставна Троседот Ткаенина Столче

HFSZGZ Цврсто Дрво Чевли Менување на Столче, Складирање на Изметот, Чевли Кабинет, Модерна и Едноставна Троседот

DEN 20555.52
Това е достапна

Износот

Да зачувате простор : едноставен и елегантен дизајн, и чувајте го соба чисти.Широко се користи : може да се користи во тремот, коридор, спална соба или дневна соба.Димензии : 65x32x38 cm.Материјал : изработени од дрво и платно.Бруто тежина : околу 8 кг.Мулти-функционален дизајн : може да се користи како троседот столица или чевли stool Name : Складирање Столче за Менување на Shoes Solid дрво производство : прецизната изработка, домот arc Stable структура : лесно да се носат 100 KG, грижете се-слободен лого, стабилна, без shaking Large капацитет за складирање : да се зачува простор без зафаќа простор, организиран storage Intimate hook Intimately опремени со куки за да се направи чевли менување на процесот easier Features : силна имајќи capacity Note : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

За стоката

Слична стока во категоријата