0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SanSoleil Жените SolTek Мраз УВ 50 Долг Ракав Поло Врвот

SanSoleil Жените SolTek Мраз УВ 50 Долг Ракав Поло Врвот

DEN 2208.00
Това е достапна

Износот

85% Најлон, 15% Spandex.Патент затворање.Деликатна циклус.Убава Доволно за : Голф, Тенис, Возење, Пловењето и Едрење.Долг Ракав УВ 50 Заштита : San Soleil е UV заштита трае животот на облека.Тоа никогаш не се мие надвор.Лесно Нега : San Soleil е Sol Tek МРАЗ може да се мијат и сушат во деликатна циклус.Поло јака УВ заштита од сонце : Sol Tek МРАЗ е prefect секојдневниот стил и може да се носи на и надвор од теренот за голф.Одлично за патување - нашиот долг ракав блузи бидете кул, но сепак се заштитат од отворите за вентилација на авионот.

За стоката

Слична стока во категоријата