0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GH Црно Сонце Drips S. Зелена Orgone Кристал Orgone Генератор Енергија Акумулаторот 528Hz/7.83 Hz/Однапред хармоници ќе го Многу Убави Состојки и Бои!! (LG Мрежа Срца, Црно Сонце Drips S.

GH Црно Сонце Drips S. Зелена Orgone Кристал Orgone Генератор Енергија Акумулаторот 528Hz/7.83 Hz/Однапред хармоници

DEN 456.00
Това е достапна

Износот

5 мм*Намери, Љубов, Сила, Моќ, Исцелување, Смиреност, Јасност, Креативност, Изобилство, Благосостојба *Изработени со Љубов**Брза Испорака*Благодарност За Гледање!Го прави Голем Ѓердан!!++Orgone е рачно изработени производ и може да има некои мали недостатоци како што се меурчиња или текстура варијации; ова во никој случај не влијае на квалитетот или функцијата на orgonite уреди.Вилхелм Рајхот се работи со теоријата на Bions како и Orgone. да се Зголеми Кварц, Б.LG Срцето Orgone Генератор Енергија Акумулаторот*Димензии : Ширина 1 1/2"-38mm Висина 3/8"-9.

За стоката

Слична стока во категоријата