0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Око Massager Електрични Масажа Eyewear Око Нега на Уредот се Погодни за Ублажување на Навремено Замор, Стресни и за Подобрување на Видот

Око Massager Електрични Масажа Eyewear Око Нега на Уредот се Погодни за Ублажување на Навремено Замор, Стресни

DEN 4629.12
Това е достапна

Износот

Прилагодливи еластична headband.На стегање на црна глава бенд може да се прилагоди за да одговара на вашето лице формата и еластична headband дизајн може да се вклопат повеќето луѓе главата.И 180° количка за дизајн за лесна за носење. 5 вибрира начини за вас да се избере според вашите лични потреби.Мулти-функционални.Ова око масажа multi фреквенција на вибрации и acupoints масажа, ослободување око замор, промовирање на око крв, релаксирачки око на мускулите, помага да се спие, подобрување на видот и др.Ова око massager може да се користи за Bluetooth конекција, поврзување со мобилен телефон, слушање на вашата омилена музика, уживање масажа и музика, разумен дизајн, кои во голема мера ја намалува бучавата.Погоден за многу луѓе.Ова око massager особено дизајн за луѓето, кои имаат shortsightedness, farsightedness, presbyopia, астигматизам, далекувидост и за луѓе кои преку употреба на очите.Батерија дизајн.USB полнење.И Интелигентни глас емитува дизајн, навремено ажурирање на тековниот режим на емитување, што го прави полесно за стари лица да се користи.Очите се грижат инструмент, електрични вибрации магнетни acpuncture око massager подобрување на мрежницата чувствителност, зголемување на регулирање на функцијата на ciliary на мускулите, пулс, масажа, подобрување на видот, се елиминира око замор.Забелешка : ве Молиме да одберам контакт леќи пред тоа.Луѓето чии очи се повредени, воспалени или изгорени се забранува да го користите овој производ.Забрането е дека употребата на овој производ во бања или други висока температура место.Не потопи единица во вода.Не место со запаливи предмети и не место под сонцето.Ако не се разбере, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата