0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
UMBRELO Цртан филм Храна Валкана Облека Забавува, францускиот Помфрит Перење Кошница Dorm Торта Валкана Крпа Попречува Водоотпорен Со Кожа Рачка, За Bedroomsmall

UMBRELO Цртан филм Храна Валкана Облека Забавува, францускиот Помфрит Перење Кошница Dorm Торта Валкана Крпа Попречува

DEN 861.12
Това е достапна

Износот

【X-Голем Капацитет】Големи Перење Кошница Мери S(48*36cm) M(55*41.8 cm)Нуди Пространа Простор Да се Одржи Вашата Облека, Постелнина И Крпи.Облека Попречува За Перење Со Висок Облик Прави Целосна Употреба На Вертикална И Агол Простор И Простор За Заштеда На Енергија За Складирање. 【Перење Забавува Материјал】Опфатени Со Водоотпорен Заштитен Слој, Кој Е Лесно Да Се Чисти.По Специјална Обработка, Тоа Е Лесно Да Се Обликуваат И Поддршка, Дури И Тешка Облека. 【Очи На Издржливост】Густа Ткаенина Ткаенина, Перење Кошница Спречување На Перење Торба Со Рачки Од Кинење И Соборувањето Завршена.Премиум Шевовите И Навртки На Облека Попречува За Перење Чувајте Се Справува Секогаш Се Во Право Место, Без Расцепен. 【Самостојна】Едноставно Се Водат На Перење Забавува Излезе, Ќе Застане И Да Се Задржи Во Исправена Позиција На Свој, Без Инсталација. 【Мултифункционален】 Голем Капацитет за Дизајн, Погоден За Спални, станови, Апартмани, Семејства, Може да Се Користи За Спалната соба На Облека Продавница Да Се Мијат, За детската Соба на Продавница За детски Играчки, За Перење Да се Вчита Чиста Облека.(Перење Кошница Ученичкиот Дом,Перење Кошница Со Капак,Облека, Кошница,Перење Кошница Расклопна,Мали Перење Кошеви,Валкана Облека Забавува,Landry Кошница,Перење Кошеви За Спални Соби,Colapsable Перење Basquet,Децата Го Пореметат,Високи Перење Кошница,Облека Попречува,Облека Забавува За.Кинески Име : Круг Зрак Устата Валкана Облека Bag Product Алијас : Валкана Облека Basket Product Материјал : Polyester Size : S(48*36cm) M(55*41.8 cm)Перење Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да се Мијат Со Ладна Вода, Не Кајгана, Така Што Тоа Може да Биде Трајно.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е Во 1-3cm.

За стоката

Слична стока во категоријата