0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Брејди Безбедност Lock & Tag Превозникот Комплет - Погодно Организира Брави, Копчиња, Ознаки, Hasps и Повеќе - Црвено - Вклучува 12 Црвени Padlocks, 2 Hasps - 148867

Брејди Безбедност Lock & Tag Превозникот Комплет - Погодно Организира Брави, Копчиња, Ознаки, Hasps и Повеќе -

DEN 3756.48
Това е достапна

Износот

LOCKOUT TAGOUT : Погодно организира лични lockout tagout уреди со чување на сите потребни материјали за опрема lockout со еден превозникот.LOCKOUT УРЕД ОРГАНИЗАТОР : Код и Ознака Превозникот содржи 13 дупки за складирање на голем број на брави, hasps, копчиња и ознаки.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ : да Содржи 3 carabineers за лесен транспорт и извиткани рака да се одржи оперативни копче.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Погодно форумот дизајн овозможува монтирање на ѕид, додека има се заклучува во место.LOCKOUT TAGOUT ТАГОВИ : Вклучува 12 Црвени Padlocks и 2 Hasps.Безбедност заклучување и ознака превозникот овозможува брз и лесен транспорт на lockout tagout уреди за да помогнат во обезбедувањето на енергија изолација поени во текот на вашиот објект.

За стоката

Слична стока во категоријата