0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CleanerVinyl Max Експерт За Полнење: Ултразвучно Винил Рекорд Почиста. 24 Рекорди По Серијата. Интегрирани Сушење Фан - Никогаш не Допирајте Влажно Рекорд! Оди Ракав-да-Sleeve в

CleanerVinyl Max Експерт За Полнење: Ултразвучно Винил Рекорд Почиста. 24 Рекорди По Серијата. Интегрирани Сушење

DEN 842.40
Това е достапна

Износот

Max Систем одговара на широко достапни PS-40 A (10 литар) ултразвукови почиста (постојат неколку огласи за оваа почист.Брзо и пријателски услуги на клиентите.Max Експерт за Полнење компоненти се вклопуваат да се широко достапни PS-40 A (10 литар) ултразвукови почиста (постојат неколку огласи за оваа почист.Користење на чистење течност за многу серии на евиденција пред неговата замена.Се чувствувате чистење резултат во кристално јасна течност за чистење!Нема повеќе да се ре-таложење на отстранува нечистотијата.Ова е идеален систем за сериозни винил колекции.Ве молиме, имајте на ум дека оваа листа не вклучува ултразвукови почиста себе.Max моторни единица може да бидат отстранети од поставување и поставени вертикално на маса врвот по вметнување во тоа се вклучени 'се вчитува dock", кој обезбедува дополнителна стабилност.Овој систем користи 1 micron оценет филтер за честички да се задржи течноста ултра-чист во текот на процес на чистење. 1 година целосна гаранција.Прилагодено дизајн е можно.Сите наши производи брод наредниот работен ден преку USPS Премиер и ќе стигнат до најпознатите дестинации во САД во рамките на 2-4 дена.

За стоката

Слична стока во категоријата