0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HNTHY 3 Слоеви Складирање Кутија Преносни Свитлива Алатки Организатор Кутија Повеќенаменски Монистра Складирање Кутија со Рачка (Боја : Б, Големина : Мали-C)

HNTHY 3 Слоеви Складирање Кутија Преносни Свитлива Алатки Организатор Кутија Повеќенаменски Монистра Складирање

DEN 9871.44
Това е достапна

Износот

Карактеристики : Оваа складирање кутија е направен на задебелена pp материјал. 3-Ниво Структура дизајн.тоа може да се одржи многу работи, може да се стави работите во разни тави, тоа ќе ви помогне да го решите ги и чувајте ги чисти.Опремени со транспарентна покривка, која може да помогне да се види accesspries јасно, им овозможува на материјали внатре да биде лесно да се идентификува и следи за restocking.Широк заклучување фати, лесно да заклучите со едно копче и еден притисок, не е лесно да падне.Со преносни рачка, може да се земе тоа каде и да одите, кога вашата.Број на модел : Мали средни large Type : Casematerial : plastic Features : Оваа складирање кутија е направен на задебелена pp материјал.3-Ниво Структура дизајн.тоа може да се одржи многу работи, може да се стави работите во разни тави, тоа ќе ви помогне да го решите ги и чувајте ги чисти.Опремени со транспарентна покривка, која може да помогне да се види accesspries јасно, им овозможува на материјали внатре да биде лесно да се идентификува и следи за restocking.Широк заклучување фати, лесно да заклучите со едно копче и еден притисок, не е лесно да падне.Со преносни рачка, може да се земе тоа каде и да одите, кога вашата.Функција : Забелешка : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ќе need2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)triple Please овозможи 0.5-1 inc h разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см).

За стоката

Слична стока во категоријата