0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Heathrow HS234525B ABS Parafilm Фармацевт, Сина

Heathrow HS234525B ABS Parafilm Фармацевт, Сина

DEN 595.20
Това е достапна

Износот

Безбедност Продавница.Раздавам.Намалување Parafilm.Лента етикети.Тешко-Ознаки.Уникатен дизајн за максимална безбедност Продавница, раздавам, и намалување на Parafilm, лента, етикети, и Тешко-Ознаки.ABS пластика фармацевт дизајниран со безбедноста, жилет, кои слајдови и прекини без опасност да прсти.Фармацевт има еден или два, 2-инчен ролни или едно 4-инчен тркалаат.

За стоката

Слична стока во категоријата