0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GJRFYJ cfslp Ватенка Складирање Торба со Капак,Свитлива Прашина-Доказ за Складирање Кутија,со Голем Капацитет за Складирање Торба за Облека,Плакар и Под Кревет Складира

GJRFYJ cfslp Ватенка Складирање Торба со Капак,Свитлива Прашина-Доказ за Складирање Кутија,со Голем Капацитет за

DEN 1928.64
Това е достапна

Износот

Главно се користи за облека и џемпери.Флексибилност : складирање торба во собата може да се користи за плакарот или cloakroom, исто така добар избор за универзитетот дом, таванот, спална соба употреба.Дршката на чување торба е пораби со засилување бода за зголемување на силата.Ние ќе ви помогнат во секое време и дефинитивно ќе ви даде 100% задоволителен одговор.Издржливи ткаенини : складирање торба е направен од највисок квалитет густа, не-плетени ткаенини, па нашиот тим, чантата може да се употребуваат многу пати кога сезоната промени.Постојат складирање кеси од различни големини во плакарот и под креветот.[Тешки патент] Нашата складирање торба е опремен со надградена квалитетни нерѓосувачки челик патент кој е тестиран 1000 пати, па без разлика колку е полна со патент е, двојна намена и двоен слој за патент може да биде лесно да се пресели од капакот на чување торба.Нашиот тим, кеси се погодни и издржливи, и може да биде укината и се пресели кога оди на училиште, оди дома и патување. [Тешки патент] Нашата складирање торба е опремен со надградена квалитетни нерѓосувачки челик патент кој е тестиран 1000 пати, па без разлика колку е полна со патент е, двојна намена и двоен слој за патент може да биде лесно да се пресели од капакот на чување торба.Постојат складирање кеси од различни големини во плакарот и под креветот.Не грижете се : ако имате било какви прашања во врска со складирање торба во текот на проверка на процесот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашиот тим, кеси се погодни и издржливи, и може да биде укината и се пресели кога оди на училиште, оди дома и патување.Големина : 49 * 36 * 21cm Mainly се користи за облека и џемпери.Издржливи ткаенини : складирање торба е направен од највисок квалитет густа, не-плетени ткаенини, па нашиот тим, чантата може да се употребуваат многу пати кога сезоната промени.Дршката на чување торба е пораби со засилување бода за зголемување на силата.

За стоката

Слична стока во категоријата