0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
J. W. Winco 3T1250SNS Серија SNSM Јаглероден Челик Навој Студ Тип Snap-Заклучување Non-Пропадна Израмнување на Планината, Жолта Цинк Позлатен Заврши, Инчен Големина, 1/4-20 Тема Голе

J. W. Winco 3T1250SNS Серија SNSM Јаглероден Челик Навој Студ Тип Snap-Заклучување Non-Пропадна Израмнување на

DEN 407.52
Това е достапна

Износот

Џем орев е стандарден дел на собранието.Појачани студ со топката крај се изработени од тврда бар.Гума, Neoprene Не-пропадна првенство подлога.Спојка орев не е препорачливо да го користите за инсталација; употреба орев или прислушувани дупка на 1-1 1/2 пати навој дијаметар да се користи.За разлика од стандардните лепак на не-пропадна еластомер подлога, оваа единствена snap-на еластомер првенство дава поголема стабилност на не-пропадна апликација барања.Особено издржливи кога опремата треба да се преместат или repositioned.Планината swivels 1/2 7° до сите страни на централната линија да се прилагоди на нерамни површини.

За стоката

Слична стока во категоријата