0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Teerwere Големи Underbed Складирање Торба Свитлива Ватенка Складирање Торба Облека Складирање Сад Влага-Доказ Прашина-Доказ Дише Под Кревет Прекривки за Складирање Кеси ?

Teerwere Големи Underbed Складирање Торба Свитлива Ватенка Складирање Торба Облека Складирање Сад Влага-Доказ Прашина-Доказ

DEN 1228.80
Това е достапна

Износот

Тоа е за чување на сезонски предмети,облека и предмети за домаќинството,тоа е пространа за вашата облека,утешители,ќебиња,перници,постелнина складирање,играчки,јакни и други бебе облека.Флексибилност : складирање торба во собата може да се користи за плакарот или cloakroom, исто така добар избор за универзитетот дом, таванот, спална соба употреба.Тоа нема да се кине кога ќе се движи или да ја укине овие облека садовите за складирање за куќа се движи,лесно да се вклопи во движење куќа кутии.Мултифункционален плакарот организаторите и складирање Торби : Овој пакет за складирање торба организаторите може да се користи за чување и заштита на сезонски предмети, облека и предмети за домаќинството.Тие се само ткаенина кеси, без метал поддршка во внатрешноста, која е супер лесно да се свитка настрана во фиока или кабинет за да се зачува простор.Патент затворање : да се чува прашина, штетници и влага надвор.Свитлива : свитка настрана или колапс рамен под креветот или во плакарот или за колеџ dorm соба essentials за момци за девојки, за момчиња кога не е во употреба.големината е за чување и заштита на сезонски предмети, облека и предмети за домаќинството.Ако треба складирање кеси за тешки зимски пренасочување на insert.【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КОЛИЧКА за СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА】 : складирање торба во собата може да се користи за гардероба,плакар или под креветот.Тоа е погоден за дом,таванот,подрумот и спална соба употреба.Исто така,свитлива дизајн им овозможува тоа да биде лесно да се чуваат кога не е во употреба.Пакет содржи : 1 x Облека Ткаенини Складирање Кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата