0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Sandvik Coromant R300-066C6-20М CoroMill 300 Профил Мелење Машина, Capto месо тело, Челик, од Десната Страна, 46mm Сечење Дијаметар x 118mm Целокупната Должина, 20 Вметнете Големина, 4 Близина на

Sandvik Coromant R300-066C6-20М CoroMill 300 Профил Мелење Машина, Capto месо тело, Челик, од Десната Страна, 46mm

DEN 16053.12
Това е достапна

Износот

Coromant capto спојка, навој спојка, арбор, цилиндрични месо тело, MSSC или weldon монтажа.Вметнете geometries и оценки за сите материјали.Прецизност-земјата инсерти за висока точност.Екстра затворени теренот верзија за високо хранат полу-завршна обработка.Светлината сечење акција и ниска сечење сили.

За стоката

Слична стока во категоријата