0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Премиерот Housewares Oran Осветлени Ѕидот Огледало

Премиерот Housewares Oran Осветлени Ѕидот Огледало

DEN 359.76
Това е достапна

Износот

Модерна бања суштинско значење со посветен извор на светлина за бричење, чешлање или примена на шминка.- Напојувани од надворешен извор на енергија со кабел должина од 60 cm (отприлика).Заврши со 194 0.08 w светилки и за вклучување/исклучување за вашиот додаде погодност.Грижа инструкции : Ги чисти со мека крпа; не користете абразивни средства за чистење.Висина 80 cm x ширина 60 см x длабочина 4.5 cm.

За стоката

Слична стока во категоријата