0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Импрегнирани Брановидни Fiberboard ESD-Безбедно Коло Спонзор со Пена, 7 X 5 X 2-1/2 во Црно - (36 Единици).

Импрегнирани Брановидни Fiberboard ESD-Безбедно Коло Спонзор со Пена, 7 X 5 X 2-1/2 во Црно - (36 Единици).

DEN 1032.00
Това е достапна

Износот

На Protektive Pak 37055 Карактеристики : Ефикасно средство за превозот или складирањето ESD чувствителни кола и други предмети Обезбедува ESD заштитен со затворен капак "Фарадеј" ефект ограничува електростатско давачки кон надворешноста За физичка заштита, згрчена пена обезбедува објектите, минимизирање на движење и го намалува стресот од физички шок.Нема собрание потребни Згрчена статични dissipative полиуретан розова пена, ламинат на врвот и вградена во дното.На Protektive Pak 37055 Спецификации : Тип На Производ : Брановидни Кутија.Внатрешни Димензии : 7 x 5 x 2-1/2in Кутија Има : Коло.Боја : Црна Примарна Боја : Црна Рециклираат (Да/Не) : Да.

За стоката

Слична стока во категоријата