0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468496929 за AEG & Atlas Copco Powertools - 0.20x0.39x0.63 - 5x10x16mm

Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468496929 за AEG & Atlas Copco Powertools - 0.20x0.39x0.63 - 5x10x16mm

DEN 382.80
Това е достапна

Износот

Содржина : Две јаглерод четки со кабел и конектор - Димензии : 0.20x0.39x0.63" - 5x10x16mm.Го замени и јаглерод четки во исто време.Замена на јаглерод четки - Тие да траат многу подолго од оригиналите, бидејќи ова е нашата основна дејност.Нема песна & Трага - Нарачки се дадени од страна на обичните пост.Поевтино за вас, но без Песна & Трага.Пакетот се вклопува преку letterbox - Вие не треба да се чека за испорака.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки.Имаме околу 50.000 јаглерод четки во парк, и една работилница за сопствени јаглерод четки.Сет од две Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468496929 за AEG & Atlas Copco Powertools - 0.20x0.39x0.63" - 5x10x16mm - Со Кабел и Конектор - Прилагодени за овие powertools : AEG Мелница WS751 AEG Чекан PHE26 SDSAtlas Copco Мелница WS751 Atlas Copco Чекан PHE26 SDSReplace и јаглерод четки : Ние ви препорачуваме да го замени и јаглерод четки во исто време.Автоматски стоп : Ислужени јаглерод четки, автоматски се исклучени.Ова ја штити вашата алатка од непотребни носат.Испорака : Пакет се вклопува преку писмо кутија - Нема потреба да чекате за тоа.Квалитет и издржливост : Дизајнирани да траат многу подолго од оригиналот јаглерод четки.Во потрага за нешто повеќе специфични?Со некои 50,000 делови во акции, што може да биде во можност да им помогне на вас.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки!.

За стоката

Слична стока во категоријата