0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JYW-опфаќа Бебе Медиокритет Potties Седишта, Отстранлив Мека Медиокритет Седиште Лесно да се Чисти, Погоден за Момчиња и Девојчиња Медиокритет Обука Седиште,Сина

JYW-опфаќа Бебе Медиокритет Potties Седишта, Отстранлив Мека Медиокритет Седиште Лесно да се Чисти, Погоден за

DEN 2164.80
Това е достапна

Износот

★Материјал : ПП пластични + СТП перница.Удобни, меки, безбедно и нетоксичен. ★Парапет : Двоен потпирач за дизајн го прави вашето бебе безбедно и стабилно кога оди во тоалет. ★ Поздравниот-доказ дизајн : пред конвексен и анти-јавните урина дизајн, ефикасно спречување урина јавните, погодна за двете машки и женски. ★Се применуваат за : спална соба, дневна соба, балкон, бања, бања, бебе соба. ★Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Добар Бебе Медиокритет кој го прави вашето дете да се чувствуваат удобно кога се користи тоа.❤ Детали за производот : Материјал : ПП пластични + СТП cushion Size : 32*29.5 CMAge на употреба : 1-6 години❤ Карактеристики : 1 : Лесен за инсталација и лесен за чистење.2 : Стабилна и не е лесно да слајд.❤ пакет : 1*Бебе Медиокритет.

За стоката

Слична стока во категоријата