0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол Изградена-во Топлина Нога Ролери,Лесно да се Движите за

YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол

DEN 21599.76
Това е достапна

Износот

Масажа е особено ефективна во оваа држава.84cbm 160kg1450*860*1150 Step 1 : Stongly преполна со картонска кутија со пена Step2 : Одликува со висок степен на брановидни хартија кутија, добра водоотпорен, погоден за превозот.Електричен целосна масажа на телото тркала стол е прилагодлив, погоден за различни рамо paints SL Песна 4 D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација виткање регулируема облегалка нулта гравитација chair1.Кој автоматски масажа програми со нежен но сепак фирма масажа ролки и воздухот масажа за рамената, рацете, бутовите & телиња.84cbm 160kg,1450*860*1150.Совршен дизајн на балансирана поддршка на масажа стол, воздушен притисок масажа на целото тело проширување, и карличен пресврт ќе направи да се чувствувате опуштено и да уживате сигурен уживање и физички и психички. ★ [Полно тело, Воздух Масажа] масажа стол грејач за седиште промовира циркулацијата на крвта и ја подобрува метаболизмот; тоа можат подобро да го забрза телото метаболизмот и испуштање на телото ѓубре во време; подобрување на телото, болка и помогне на спиење.Тајландски целосна масажа на телото може да се опуштите целото тело и се изврши релаксирачки Тајландски се протега целосна масажа на телото.★[Една Клучна Нулта Гравитација]Притиснете "една клучна нулта гравитација", да ги направат луѓето во природна состојба. ★[Прилагодливи Рамо Ширина и Ногата Должина]ве Молиме имајте во предвид : не фрли далеку од пакување картон, мора да се задржи тоа кога се враќаат.

За стоката

Слична стока во категоријата