0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Магнетни ХривнијаМилано

Магнетни ХривнијаМилано

DEN 473.04
Това е достапна

Износот

Содржи 6 моќни магнети.Природни болка во рака, рака и лактите.Elasticised, една големина одговара на рачниот зглоб до 7.5" круг.Нежен хривнија содржи шест магнети за моќна магнетна терапија.Најдобри се користи за болки и/или вкочанетост во рака, рачниот зглоб, рака, лактите или рамото.Elasticized да одговара најмногу.Ќе одговара на зглобовите до 7.5" круг.

За стоката

Слична стока во категоријата