0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Yescom 5.5x11inches 2-Panel LED позадинско осветлување Осветлени Црна Leatherette Menu (мени) Носителот/Проверете Displayer

Yescom 5.5x11inches 2-Panel LED позадинско осветлување Осветлени Црна Leatherette Menu (мени) Носителот/Проверете

DEN 1557.60
Това е достапна

Износот

Полнење Капацитет : 500 m Ah. [Лесно Slide-во Дизајнот] : Load мени или хартија од врвот побрзо и поевтино; Вклопува 5"x11" замрзнатото филм хартија или нормален хартија, но матирано филм хартија се препорачува за подобро црна осветлена ефект. Port : Полнење Type-C.Совршен за ресторани, фино јадење установи, хотели, кафулиња, porterhouses, пабови, барови. [Широка Примена] : Совршено за ресторани, фино јадење установи, хотели, кафулиња, porterhouses, nosheries, пабови, барови и слично.Net Тежина : 1.Одговара за Мени Големина(Lx W) до 10 9/16" x 5 1/16" (26.Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека менија се прикажани во слика НЕ се вклучени, за демонстрација цели.Вкупната Димензија(Dxšxv) : 7 1/4" x 14 3/16" x 9/16" (18. [Безбедно на животниот век на Батеријата трае околу 3 до 6 часа на непрекината употреба и подолго, кога се отвори и затворен; CE сертифицирани за квалитет на осигурување.Батеријата трае 3 до 6 часа.Тоа е идеален за употреба во барови и фино јадење установи, како и LED осветлен презентација создава единствен амбиент.Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека менија се прикажани во слика НЕ се вклучени, за демонстрација цели.Направени на СТП кожа & акрил, токсични-free & мирис.4 x 36 x 1,5 см).Се вклопува 5"x11" замрзнатото филм хартија или нормален хартија.По целосно наполнета, тоа може да го поддржи 3 до 6 часа на употреба кога е постојано отворена за време на јадење услуга.Внесување на струјата : 100ma.Оптоварување мени од врвот на пригоден начин.[LED позадинско осветлување Мени Покрие] : 7"x14"x1" 2-Panel Укината Menu (мени) Носителот карактеристики LED дисплеј овозможува на корисниците да го прочитате мени огласи во смирен осветлена прилагодувања, само осветлена кога се отвори одредена точка, и останува исклучен кога е затворен или продолжува во минатото 180 степен.Црна leatherette трим со деликатна занаетчиски, мека допирање на површина.

За стоката

Overall Dimension(LxWxH):
7 1/4 x 14 3/16 x 9/16 (18.4 x 36 x 1.5 cm)

Слична стока во категоријата