0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Рафаел Oleo Рамен Масло Четка, 50, Природни

Рафаел Oleo Рамен Масло Четка, 50, Природни

DEN 626.40
Това е достапна

Износот

Одлична долговечност и еластичност.Добро, прецизно четка потези.Идеален за употреба со масло, gouache, италијански и лакови. 2".Станот.Рафаел Oleo четки функција внимателно избрани биче влакната.Oleo четка влакната се од висок квалитет, повеќе еластични и поотпорни отколку традиционалните биче е влакната, со што се обезбедува подобра контрола во употреба.Овие влакна се whitened, топлина третираат за два часа и специјално условени.Тие се познати по нивните финес.

За стоката

Слична стока во категоријата