0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
15 Парчиња Помине Магнет Алатка Поставите Магнет Плоча Стапче Одбор Магнетни Пенкало Двојно Заврши Магнет Стапче Магнет се Држиме за DIY Гел лак на Ноктите Уметност

15 Парчиња Помине Магнет Алатка Поставите Магнет Плоча Стапче Одбор Магнетни Пенкало Двојно Заврши Магнет Стапче

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

Тие се лесен и пренослив, погодно да ги чувате и да ги носите без да се земе многу простор или додавање на многу оптоварување.Убав подарок избор : ноктите магнет стапче магнет стапчиња се идеален подарок за вашиот љубовник, сопруга, мајка, сестри, интимни пријатели, членови од семејството и на другите луѓе на роденден, годишнина, одмор или забава, убава нокти ќе ги прават луѓето да изгледаат шик, елегантна и шармантна.Удобен и практичен : ноктите магнет алатки се практични за да се направи атрактивна ноктите дизајни за различни стилови и ефекти, погоден за гел за нокти, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти, ноктите совети и така натаму, ќе можат да уживаат во DIY помине уметност и да се помине преку релаксирачки време.Чекор 4 : се применува на вториот слој на лак, се стави магнет во текот на ноктите за 10 секунди пред лак се излечи за да се добие сјајна ефект, потоа лек под LED /UV светлина.Карактеристики : Материјал : магнет, plastic Color : како слики shown Quantity : 15 pieces Package се вклучени : 15 x Помине магнет tools.Различни стилови : ќе добиете сет на 15 парчиња гел лак на ноктите магнет алатки во 15 различни стилови, што е доволно количество и стилови може да ги исполни вашите различни помине уметност одлуки потреби, практични алатки може да ви помогне да се создаде убава нокти. 15 Парчиња помине магнет алатка поставите магнет плоча стапче одбор магнетни пенкало двојно заврши магнет стапче магнет се држиме за DIY гел лак на ноктите art Features : Широка употреба : ноктите магнет алатки се погодни за гел за нокти, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти, ноктите совети и така натаму, можат да се применат во домашна и професионална нокти салон.Уживаат во вашата прекрасна ноктите.

За стоката

Слична стока во категоријата