0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LUBANF Вода Flosser Преносни Моќ Џет Орален Irrigator Стоматолошки Орална Хигиена Вода Орален Наводнување со 1000ML Резервоарот за Вода & 5 Млазници

LUBANF Вода Flosser Преносни Моќ Џет Орален Irrigator Стоматолошки Орална Хигиена Вода Орален Наводнување со 1000ML

DEN 911.76
Това е достапна

Износот

-Чистење на забите, масажа на непцата и чистење на интерденталните. -Користење на комбинација од висок притисок и пулсот проток технологија. -Вода flosser може да се исчисти областа помеѓу забите и непцата, каде што традиционалните четка за заби не можат да стигнат до, тоа се постигне добра орална хигиена. -Исто така, пулсова проток на вода промовира циркулацијата на крвта во непцата и го подобрува здравјето на непцата. -Ефективна отстранување плак,Подобрување на здравјето на непцата-Чиста околу протези-Спречување на расипување на забите.Во врска со производот:Напојување : Компатибилен Со 100-220 V / 50-60 HZ Места, за глобалната use Hydraulic Притисок : 20-120 PSIMode : Напредни Притисок Систем за Контрола Со Лизгачот се Справи со Control Waterproof : IPX 7 вода resistant Frequency : 130-160/ms променлива frequency Pulsations : 1200 пулсирања по minute Tank Капацитет : 1000ml Резервоар за 180+ Секунди use Handle : Излизгајте го Копчето За Контрола на Вода Pressure Function : Конец Режим НА Моќ/ИСКЛУЧУВАЊЕ : Еден Копчето Start, вклучи/исклучи водата flosser со еден key Package се Вклучени : 1 x Орален Irrigator 5 x Вода чистење со забен Конец совети За Сите Стоматолошка Needs1 x Складирање Case1 x Адаптер 1 x англиски Manual1 x резервоарот за Вода капак.

За стоката

Слична стока во категоријата