0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HCHENX Електрични Орален Irrigator Бенд 360° Ротирачки Млазницата Притисок Прилагодување за Дома Пулсација Длабоко Чистење Вода Конец (Боја : Боја)

HCHENX Електрични Орален Irrigator Бенд 360° Ротирачки Млазницата Притисок Прилагодување за Дома Пулсација Длабоко

DEN 933.12
Това е достапна

Износот

5 брзо прилагодливи хидраулични 0~90 PSl, може да биде опремен со 5 видови на млазници за да се задоволат потребите на целото семејство.страна копчето за префрлување, едно-копче операција, лесно да се избегне ризикот од тркалање нестабилност кога се користи од страна на старите и children.By промена на фреквенцијата на проток на вода пулсот, тоа е во согласност со физичкиот принцип за чистење на објектот со фреквенција на вибрации.лесно да се промени, прилагодливи според агол, 360° за да се обезбеди забите и устата, чистење. 0.7 мм млазницата дупка, ултра-фини проток на вода се зголемува со вода под притисок, висок квалитет на полимерни материјали, не е лесно да се оштети, за да се обезбеди добро здравје.Производ parameters Water капацитет на резервоар : 1600ml Telescopic цевка должина : 100cm Water колона пулсот : 0.7 мм висока фреквенција pulse Water колона притисок : 090 PSIRed заби режим : 5-брзински adjustment Product големина : 200 × 152 × 232 (mm)пакет : 1 x host4 x nozzle1 x јазик стружење nozzle1 x adapter1 x manual If имате какви било прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

За стоката

Слична стока во категоријата