0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Multigraf TL375 самостојна Touchline Внесувач; Работи со Лист Големини SRA3+ Хоризонтален и во Вертикален; Активна Состојба Трансфер Уред; 180mm Куп Капацитет

Multigraf TL375 самостојна Touchline Внесувач; Работи со Лист Големини SRA3+ Хоризонтален и во Вертикален; Активна

DEN 1771.20
Това е достапна

Износот

Работи со Лист Големини SRA3+ Пејзаж и Портрет.За користење со УВ Coater, Ламиниране Машина или било каков Вид на Доработка Машина.Внесувач е Фиксиран на Висина Прилагодливи Стои со Солидна Рициново Конструкција за Мобилност.Брзина Континуирано Прилагодливи од 2.5 m/min до 60m/min (8000 A4/h).Ниска 460 W Потрошувачка на Енергија со минимални топлина емисија.Multigraf TL375 самостојна Touchline Внесувач; Работи со Лист Големини SRA3+ Хоризонтален и во Вертикален; Активна Состојба Трансфер Уред; За употреба со УВ Coater; 180mm Куп Капацитет на Клучните Карактеристики - Работи со Лист Големини SRA3+ Пејзаж и Портрет - Активна Состојба Пренос на Уред - За употреба со УВ Coater, Ламиниране Машина или било каков Вид на Доработка Машина - Внесувач е Фиксиран на Висина Прилагодливи Стои со Солидна Рициново Конструкција за Мобилност Брзина Континуирано Прилагодливи од 2.5 m/min до 60m/min (8000 A4/h) - Надворешни Започнете Сигнал Способни (со надворешен Сензор, не се вклучени) - Стандард Ултразвучно Двоен Лист Детектор - се Откажете од Воздух-Вакуум Хранат Систем - Интуитивен екран на допир Контролер - Ниска 460 W Потрошувачка на Енергија со минимални топлина емисија Спецификации - Лист Големина : 105 Мин x 148mm Max 375 x 660mm - Куп Капацитет : 180mm - Производ Димензии : 53 x 31 x 53 Инчи - Тежина : 274 фунти.

За стоката

Слична стока во категоријата