0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бебе Помине Комплет, Бебе Помине Грижа Поставите Помине Clipper Режа Помине File & Tweezer, Бебе Комплет за Нокти и Педикир за полнење за Новородено Бебе Дете(Сина)

Бебе Помине Комплет, Бебе Помине Грижа Поставите Помине Clipper Режа Помине File & Tweezer, Бебе Комплет за Нокти

DEN 618.96
Това е достапна

Износот

Со mellow машина главата, ножици може да се намали безбедно и брзо, флексибилно да ги користите.Чешел е на mellow дизајни, тоа може да чешел бебе коса, без повреда на кожата.Нокти датотека може ефикасно да се намали помине работ, помагаат да се обликува исклучителна помине изглед.Сет на алатки за Детските грижа, која вклучува нокт clipper, dropper, pacifier, итн, да ги задоволат вашите различни потреби.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со Бебе Помине Clipper.Сите прашања ќе бидат решени во рок од 24 часа.Функција : 1. Со mellow машина главата, ножици може да се намали безбедно и брзо, флексибилно да ги користите. 2. Чешел е на mellow дизајни, тоа може да чешел бебе коса, без повреда на кожата. 3. Нокти датотека може ефикасно да се намали помине работ, помагаат да се обликува исклучителна помине изглед. 4. Сет на алатки за Детските грижа, која вклучува нокт clipper, dropper, pacifier, итн, да ги задоволат вашите различни потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Бебе Нега Алатка Сет Материјал : ABS Факултативна Боја : Розова, Жолта, Сина Батерија Тип : Копчето Ќелија е Применливо Возраст : 0-10 Години Стариот Пакет Листа : 1 x Ножици 1 x Четка 1 x Чешел 1 x Нокти Датотека 1 x Помине Clipper 1 x Dropper 1 x Pacifier 1 x Носната Aspirator 1 x Четка за заби 1 x Прст Кабина Четка за заби 1 x Круг Главата помош на пинцета.

За стоката

Слична стока во категоријата