0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CleanerVinyl EasyOne Audiophile Комплет: Ултразвучно Винил Рекорд Почиста. 2 Евиденција По Серијата. Интегрирани Чистење Течност Филтрација. Никогаш не се Справи со Влажно Рекорд

CleanerVinyl EasyOne Audiophile Комплет: Ултразвучно Винил Рекорд Почиста. 2 Евиденција По Серијата. Интегрирани

DEN 9599.76
Това е достапна

Износот

Audiophile одделение ултразвукови чистење на до 2 винил евиденција по серија со континуирано во резервоарот за чистење течност филтрација.На Easy One Систем одговара на широко достапни PS-30 A (6 литар) ултразвукови почиста (постојат неколку огласи за оваа почист.Ве молиме, да стапат во контакт ако ви треба помош во изборот на правото cleaner).Брзо рекорд сушење со вклучени Сува фан.Потрошувачка на резервоарот со вклучени одвод црево, и приклучување во фан.Никогаш не допирајте влажно рекорд.Комплет вклучува нашите во резервоарот Micron чистење течност систем за филтрација.Овој систем користи 1 micron оценет филтер за честички да се задржи течноста ултра-чист во текот на процес на чистење.Се чувствувате чистење резултат во кристално јасна течност за чистење!.Нема повеќе да се ре-таложење на отстранува нечистотијата.Користете течност за чистење за многу серии на евиденција пред неговата замена.На Cleaner Vinyl Предност : Дизајнирани и произведени во САД.Сите наши производи брод наредниот работен ден преку USPS Премиер и ќе стигнат до најпознатите дестинации во САД во рамките на 2-4 дена. 1 година целосна гаранција.Брзо и пријателски услуги на клиентите.Прилагодено дизајн е можно.

За стоката

Слична стока во категоријата