0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Клеопатра Мода Хривнија

Клеопатра Мода Хривнија

DEN 468.72
Това е достапна

Износот

Elasticized да се вклопи во поголемиот дел на зглобот.Одделение 8 Керамички магнети.Промовира општиот сенце на благосостојба, оптимална енергија и издржливост.Секој црна мушка е моќен магнет.Wellness и модни дојде заедно во овие убава, стилски магнетни нараквици.Една големина одговара на повеќето.Најчесто се користи за болки во раката, рачниот зглоб, рака под стрес олеснување, зголемена енергија и издржливост.Ја елиминира магнетни дефицит.

За стоката

Слична стока во категоријата