0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
MAGNETJEWELRYSTORE 2-Tone ' Рѓосувачки Челик Магнетна Терапија Хривнија

MAGNETJEWELRYSTORE 2-Tone ' Рѓосувачки Челик Магнетна Терапија Хривнија

DEN 478.80
Това е достапна

Износот

MAGNETJEWELRYSTORE е 2-Tone Магнет Терапија Белегзии се направена со помош на два висока моќност 3000 гаус ретки земјата терапија магнети.Магнетна терапија е древна традиција се практикува од страна на милиони да им помогне со болка, артритис, карпален тунел, мигрени, несоница, болка во коленото, болки во зглобовите & многу други состојби.Краевите содржат бакар кој се користи за повеќе од 4.000 години по своите здравствени придобивки.Оваа нараквица е дизајниран со извртени челик за елегантен изглед.Тоа е на располагање во три различни големини : мали, средни и големи, совршен за повеќето зглоб големини.Вклучува 1 никел-бесплатно, од не ' рѓосувачки челик магнетна терапија нараквица со 18 kt.злато позлатен завршува.Унисекс за мажите и жените.

За стоката

Слична стока во категоријата