0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
yangruidian Вода Flosser Стоматолошки Орален Irrigator - 5 Џет Совети Преносни и USB Полнење Водоотпорен Вода Flosser за Дома и Патување, Протези & Мостови Нега

yangruidian Вода Flosser Стоматолошки Орален Irrigator - 5 Џет Совети Преносни и USB Полнење Водоотпорен Вода Flosser

DEN 4603.92
Това е достапна

Износот

Удобен и Преносливо : да се Пополни на вода во резервоарот, се инсталира на авион совет, одберете флеш режим, вклучете го ,а потоа можете да имате добар чистење искуство никаде како дома, кога патуваат, на работа, на училиште.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга и да ви посакам среќен шопинг!.Преносни полнење преку USB кабел е погоден за разни полнење на уреди, што полнење повеќе погодно.Моќен пулсот на водата : Водата flosser поддржува 4 режими на работа , обезбедување на вода притисок од 30 до 100 psi, и можете да го изберете вашиот најдобар притисок прилагодување.

За стоката

Слична стока во категоријата