0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
GOB Прилагодлива Висина Gymnastic Kip Барови Проширување со Преклопување на Хоризонтална шипка за Домашна Практика Бар Јуниор, Обука за Бар за Деца Деца Возрасни Поддршка

GOB Прилагодлива Висина Gymnastic Kip Барови Проширување со Преклопување на Хоризонтална шипка за Домашна Практика

DEN 2364.00
Това е достапна

Износот

Оваа количка за гимнастика бар опрема континуирано за млади gymnasts како тоа може да се прилагоди на нивната висина како што тие растат.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.4", димензии (Укината) 58.На тешки база е доволно безбедно за вашите малку gymnast★ Спецификација : - Собрани Димензија : 100*148.9", заштеда на простор и време.

За стоката

- Assembled Dimension:
100*148.5*85-129.5cm/39.3*58.4*33.4-50.9inch
- Folded Dimension:
148.5*43*85cm/58.4*16.9*33.4inch
- Max Capacity:
100kg/220lbs
- Applicable For:
Adults, Teenagers, Children
- Package Content:
1* Gymnastic Bar
★ Warm Tips:
- Please don't use without a mat. :
- The gymnastic training bars also can be attached with swing, climbing rope and ladder to add more fun! :
★ Customer Service :
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-20 working days. :

Слична стока во категоријата