0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SMQHH Коса за Сечење Колекции Pet Shop Куче Хлапак Коса Clipper Електрични Жилет Електрични Clipper Професионални Бричење Коса Fader

SMQHH Коса за Сечење Колекции Pet Shop Куче Хлапак Коса Clipper Електрични Жилет Електрични Clipper Професионални

DEN 1951.20
Това е достапна

Износот

Вашето задоволство е движечка сила за нашиот напредок.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа. 1 на Овој производ телото е направено од алуминиум легура школка, метал текстура е добро, раката се чувствува удобно, а на изглед се убави;. 2. Овој производ ги користи 2200 MA 18650 литиум-јонска батерија со работен век до 4.5 часа;. 3 Овој тип на машина главата усвојува 30-заб керамички подвижен нож + 26-заб титаниум фиксно со остар нож, отпорни на топлина и нечујно карактеристики;. 4 Овој производ усвојува 370 мотор со динамичен бричење и врвни карактеристики;.Производ information Name : Пет Clipper Blade материјал : керамички титаниум blade Motor : 3.7 V motor Battery капацитет : 2200 MACharging метод : USB charging Input напон : 5 VRated напон : 100-240 VUsage : полнење и plug Accurate фино подесување : 0.8-2.0 MM пет gears Whether на машина главата е заменливи : replaceable Limit чешел : 3/6/9 // 12 MMExcellent услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail што е можно поскоро.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, во рок од 24 часа, додека не сте задоволни.

За стоката

Слична стока во категоријата