0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ekena Millwork CMP36KX-01000 Таванот Medallion, 36OD x 1ID x 12 1/2В x 1 Стр, Бела

Ekena Millwork CMP36KX-01000 Таванот Medallion, 36OD x 1ID x 12 1/2В x 1 Стр, Бела

DEN 3119.28
Това е достапна

Износот

Јасни детали со огромна колекција на ексклузивни дизајни.Може да се намали, drilled, залепени, заковани или зезнав со заеднички алатки.Подготвени за боја или faux заврши.Додадете high-end надградба ефтино.Инстант реновирање со минимално време и напор.Зголемување на вредноста на вашиот дом и да креирате безвременски фокусна точка со ниска цена лесно да се инсталира таванот medallion .Целосно го промени изгледот на проституција или постар стил таванот со декоративни ПВЦ таванот medallion.Направи голема разлика, со додавање на завршувањето на допир да вашиот светлосни тела со координирање на таванот medallion.Со неограничени дизајни, нашите медалјони додадете димензија, текстура и карактер кој одговара секој décor стил.Во потрага по нешто друго?Ekena Millwork прави огромен избор на таванот медалјони во многу материјали.Треба светлина-тежина, историска реплика?Изберете од стотици нашите уретан таванот медалјони.Нашата нова мобилна ПВЦ медалјони се достапни во дизајнер бои и дојде во прободе или цврсти современи дизајни.Нашата најнова колекција е направена од ладно валани челик, со една убава burnished сребрена металик заврши.Или сакате класичен врежан дрво medallion да одговара на постоечката трим, ние го имаме тоа е премногу.

За стоката

Слична стока во категоријата