0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Алкално Научни 50247 Еден Petri Јадење Фармацевт, 4-3/4 Ширина x 15-1/4 Висина x 4-3/4 Длабочина

Алкално Научни 50247 Еден Petri Јадење Фармацевт, 4-3/4 Ширина x 15-1/4 Висина x 4-3/4 Длабочина

DEN 1284.96
Това е достапна

Износот

Ѕидот mountable.Еден оддел.Секој оддел има целосен пакет на медиумите јадења.Обезбедува и заштитува.Мерки 4-3/4" ширина од 15-1/4" висина од 4-3/4" длабочина.Држач за наредени petri или медиумите јадења.Ѕидот mountable.Еден оддел.Секој оддел има целосен пакет на медиумите јадења.Обезбедува и заштитува.Мерки 4-3/4" ширина од 15-1/4" висина од 4-3/4" длабочина.

За стоката

Слична стока во категоријата