0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QYER рачно изработени Уметност Latch Кука за Полнење, DIY Возрасни Недовршени Latch Кука Килим Кит, Печатење во Боја Шема Килим Одлуки за Полнење, Погоден за DIY Љубовници, До?

QYER рачно изработени Уметност Latch Кука за Полнење, DIY Возрасни Недовршени Latch Кука Килим Кит, Печатење во

DEN 1915.20
Това е достапна

Износот

Answer : ___________________________ Note : Latch кука килим колекции не се погодни за деца под 4 години.Latch кука платно вклучува капчиња кука, прирачник, сендвич ткива и снопови на пред-намалување на везови теми.Ако имате време, ве молиме да се врати често да се види на места кои не се соодветно згрижени.Спецификација : Материјал : 100% акрил волна + полиестер substrate Package вклучува : 1 поставување на заклучување кука kitooking очекуваме да вашата следна посета.Без цветови, сценографијата не ќе се прекрасни, и без љубов, живот би лесно да стане една пуста земја.Тоа е исто така добар избор за домашна декорација.

За стоката

Material:
100% acrylic wool + polyester substrate
Package includes:
1 set of locking hook kit
ooking forward to your next visit. I wish you a happy mood every day and all the best! Your time stays here. If you have time, please come back often to see places that have not been properly taken care of. I also hope you can forgive me, thank you for your trust and support! ◆May you bless your life~ :

Слична стока во категоријата