0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
104Pcs Rhinetone Писма Помине Studs, Kalolary Злато Сребро 3D Капитал Rhinetone Помине Писмо англиската Азбука Студ Шарм DIY Маникир Нокти Накит Правење Занаети Декорација за Жени, Дево

104Pcs Rhinetone Писма Помине Studs, Kalolary Злато Сребро 3D Капитал Rhinetone Помине Писмо англиската Азбука

DEN 311.76
Това е достапна

Износот

Спецификации : . 【Широка Примена】 Kalolary писма шарм може да се користат за декорација на ноктите уметност, и исто така можете да го залепите мобилен телефон случаи, шминка огледала, честитки или ги красат лаптоп, канцеларија, компјутер, бележник, секојдневно planners, деца занает, обетки, ѓердани, нараквица, облека или чевли. 【Високо Квалитетен Материјал】26 букви од А до Z, направени од врвен квалитет метал и кристал материјал, безбеден и сигурен во квалитетот, не е лесно да ' рѓа или пауза, преубава, симпатична, со убав сјај, не е лесно да се остави траги или исчезнат после миење, како одраз на светлата од различни агли, блескавата и шармантна. 【Значајни Помине Декорација】Можете да го користите 104 злато&сребрена писма помине шарм на DIY она што ви се допаѓа, една буква може да стои името на вашиот љубовник или да се направи едноставна збор со букви како што се СРЕЌА, ЅВЕЗДА, СРЦЕ, ЉУБОВ, КРАЛИЦАТА и така натаму.Тоа е особено значење.Боја : Злато и Сребро.Материјал : Алуминиум и Кристал. 【Совршен Подарок за Жените Девојка】овие англиски писмо помине studs може да овозможи дами да се создаде атрактивна помине уметност, добри асистенти и слатки подароци за вашата мајка, сестра, девојка, пријатели и така натаму, тие се исто така добри како за домашна употреба и професионални ноктите салон снабдување.【Кристал Писмо Помине Студ го Поставите】пакетот вклучува 104 парчиња на злато&сребрена rhinestones писма помине студ налепници од А до Ш, сите напишани со големи букви, 2 бои, количината е богата и бои се сјајни, соодветна за вас да се применуваат во секојдневна употреба, што е доволно да ги задоволат вашите повеќе потреби на ноктите декорација, и исто така можете да го замени и да ги споделите на волја.Само DIY накит занаети со вашиот уникатен имагинација.Големина : Како на сликата покажува.Ќе биде се повеќе модерна, шармантна и симпатична со овие нокти decors.

За стоката

Слична стока во категоријата