0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Безжичен Далечински Управувач за Напојување Напонот е Стабилизирана за Контрола на Пристап на Електрични Брави за Употреба со Електрична Контрола Кодот

Безжичен Далечински Управувач за Напојување Напонот е Стабилизирана за Контрола на Пристап на Електрични Брави

DEN 657.36
Това е достапна

Износот

Далечински управувач за напојување за контрола на пристап на електрични брави, погоден за поврзување на електрична контрола на клучеви.Вграден далечински управувач приемник модул внатре, моќ за да го отклучите, притиснете на далечинскиот управувач за да го отклучите.Користејќи широк напон дизајн, 100‑240 V на располагање.По напон се трансформира, тоа излези 12 V, и реле контроли на отворање и затворање.Dual копчето далечински управувач, со заштитна лизгачки маска, може да спречите случајно притискање, со метални панел, ниска потрошувачка на енергија, батеријата може да се користи за повеќе од една година.Доаѓа со 2pcs далечинска контрола во овој пакет, и вграден во 100m Ah CR2025 копчето батеријата.Функција : 1. Далечински управувач за напојување за контрола на пристап на електрични брави, погоден за поврзување на електрична контрола на клучеви.2. Вграден далечински управувач приемник модул внатре, моќ за да го отклучите, притиснете на далечинскиот управувач за да го отклучите.3. Користејќи широк напон дизајн, 100‑240 V на располагање.По напон се трансформира, тоа излези 12 V, и реле контроли на отворање и затворање.4. Dual копчето далечински управувач, со заштитна лизгачки маска, може да спречите случајно притискање, со метални панел, ниска потрошувачка на енергија, батеријата може да се користи за повеќе од една година.5. Доаѓа со 2pcs далечинска контрола во овој пакет, и вграден во 100m Ah CR2025 копчето батеријата.Спецификација : tem Тип : Далечински Управувач Моќ Supply Material : ABS Plastic Input : 100-240 VOutput : 12 V 2 ARemote Контрола Напојување на Владата : НА CR2025 копчето батеријата (Built-in)Капацитетот на Батеријата : 100m Ah Remote Контрола на Далечина : Прибл. 3-15 милиони/9.8-49.2 ft Wireless Фреквенција : 433 MHz Method на Употреба : се Користи со електрична контрола lock Size : Прибл. 85x48x30mm/3.3x1.9x1.2in Пакет Листата : 2 x Далечински Control1 x Далечински Управувач за Напојување.

За стоката

tem Type:
Remote Control Power Supply
Material:
ABS Plastic
Input:
100-240V
Output:
12V 2A
Remote Control Power Supply Mode:
A CR2025 button battery (Built-in)
Battery Capacity:
100mAh
Remote Control Distance:
Approx. 3-15m/9.8-49.2ft
Wireless Frequency:
433MHz
Method of Use:
Use with electric control lock
Size:
Approx. 85x48x30mm/3.3x1.9x1.2in
Package List:
2 x Remote Control1 x Remote Control Power Supply :

Слична стока во категоријата