0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
за Мицубиши Pajero V73 V60 V68 2001-2006 LHD Андроид Автомобил Мултимедијален DVD GPS Играч Радио Стерео Раководител на Единица за Поддршка на Carplay

за Мицубиши Pajero V73 V60 V68 2001-2006 LHD Андроид Автомобил Мултимедијален DVD GPS Играч Радио Стерео Раководител

DEN 14430.72
Това е достапна

Износот

【Супер Андроид 9.0 Систем】Најновите Андроид 9.0 систем + 6 Core ПРОЦЕСОР + 4 G RAM меморија + 64 G ROM направи овој автомобил стерео полесно и побрзо да се кандидира и поддршка на голем стан преземете.Тоа ќе ви даде посмирен и прекрасен корисничко искуство !. 【Неверојатно визуелно искуство】13 инчен капацитивни IPS екран на допир ќе ви даде одлична визуелна уживање.Изградена во GPS системот со двојна зона функција ви овозможува да слушате музика додека навигација.Можете да уживате во 1920x1080 P HD видео и висок квалитет на звук ефект на вашите возачки време !HDMI Интерфејсот(поддршка за инсталација на DVD плеер потпирачи за глава или покрив во вашиот автомобил). 【Bluetooth & изградена-во Carplay & Voice Control– за Вашиот Безбедно Возење】 Со вграден-во carplay, можете да го проектот на вашиот телефон на оваа глава единица, исто така можете да го контролирате вашиот телефон на овој автомобил стерео.Можете да одговорите или остварувате повици, да се провери пораки и текстуални пораки и слушате вашите омилени песни користење на i Tunes, Apple Музика, или инсталирани апликации.Можете да ја гласовната контрола на Апликациите (само за поддршка на англиски)!. 【Главните карактеристики】Built-in GPS навигација, поддршка на интернет и off-line навигација стан, како што се Google map, igo мапата.Ние, исто така, обезбедува најновите светски податоци за мапи со редовно ажурирање.Вградениот Wi Fi модул, поддршка за веб сурфање и преземање големи апликации од Google Play Store.Со Bluetooth, може да се реализира раце бесплатни разговори и слушате вашите омилени песни користење на i Tunes, Apple Музика, или инсталирани апликации.Поддршка Воланот контрола, AF/FM Радио, како и Поддршка HDMI Интерфејсот.

За стоката

Слична стока во категоријата